Zkušenost se studiem MBA - Ing. Dominik Pavlů, M.Sc.

Ing. Dominik Pavlů, M.Sc. - fotka
Ing. Dominik Pavlů, M.Sc.
CEO, EuroArmatury, s.r.o., Praha

Program US-MBA organizovaný Fakultou podnikatelskou VUT v Brně snese to nejtěžší srovnání.

Cesta ke studiu MBA u mě začala již před více než dekádou, kdy jsem měl tehdy ještě jako student gymnázia možnost díky velkorysosti ředitele studia, docenta Mikulce, navštívit několik přednášek MBA studia. Úroveň výuky a zajímavost obsahu přednášek na mě udělaly takový dojem, že jsem o několik let později neváhal začít s MBA jako řádný student.

Jelikož mám čerstvou zkušenost se studijními programy jak v České republice, tak ve Velké Británii, mohu říct, že program US-MBA organizovaný Fakultou podnikatelskou VUT v Brně ve spolupráci s University of St. Francis snese to nejtěžší srovnání. Oproti programům na školách v Anglii je zde výrazná přidaná hodnota propojení studia s praxí a to jak v podobě vyučujících, tak probíraného učiva a získaných vědomostí. Lektoři z USA jsou nejen schopnými a kvalitními akademiky, ale také úspěšnými manažery amerických i mezinárodních firem, významnými bankéři nebo majiteli významných společností. A právě toto propojení teorie s praxí je významnou přidanou hodnotou studia.

V poslední době se stále častěji setkáváme s řadou programů MBA, které jsou nabízeny různými vzdělávacími institucemi, kde může posluchač dosáhnout titulu za kratší čas a jistě i s menším úsilím. Nabyté vědomosti jsou však nesrovnatelné s programem University St. Francis, který je nabízen skrz kvalitní vysokou školu, kterou VUT bez pochyby je.

Nejen samotné vzdělávání je obohacující. Kolektiv, který se pravidelně na jednotlivých kohortách setkává, patří k tomu nejlepšímu, co nabízí tuzemské manažerské prostředí a tak i čas mimo samotné přednášky je bohatě zužitkován díky zkušenostem a informacím, které je možno pochytit od spolužáků. Obory, ze kterých posluchači pocházejí, jsou rozmanité, jako i manažerské zkušenosti, které mají, ale jedno je spojuje a to snaha o co možná nejvyšší výkonnost a úspěšnost podnikatelského prostředí a především firem, ze kterých přicházejí. Studium MBA je k tomu velmi vhodným nástrojem.

Chcete vědět více o studiu?Kontakty

Fotografie - Ing. Klára Jarchovská
Ing. Klára Jarchovská
Koordinátorka US-MBA studia
Tadeáš Hrabal
Asistent

Máte jakýkoliv dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám ho rádi zodpovíme.

Zadáním e-mailové adresy beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete ZDE
Logo Vysoké učení technické v Brně
Vysoké učení technické v Brně
Fakulta podnikatelská
Kolejní 2906/4
Brno
612 00
Česká republika
http://www.fbm.vutbr.cz
Logo University of St. Francis
University of St. Francis
Office of the President
500 Wilcox Street
Joliet, Illinois 60435
USA
tel.: 00 800 735 7500
http://www.stfrancis.edu