O nás

Studium MBA - Master of Business Administration je na Fakultě podnikatelské Vysokého učení technického v Brně realizováno již od roku 1993. Za dobu více než 20 let absolvovalo tato studia více než 867 manažerů. Za celou dosavadní dobu realizace MBA studia roste jeho význam, a to zejména v době, kdy dobře vzdělaný manažer s vysokým informačním a znalostním zázemím získává konkurenční výhodu, kterou může využít nejen v České republice, ale i v rámci celého světa.US - MBA program, jenž pořádáme s University of St. Francis v Illinois je realizován na základě mezinárodně respektovaných standardů s 50% účastí přednášejících z USA, kteří reprezentují nejen uvedenou americkou univerzitu, ale jsou i zároveň plně aktivními manažery v rámci široké sféry businessu v USA. Při těchto lekcích jsou využívány velmi kvalitní americké učebnice s množstvím případových studií a her. U vybraných modulů je pak také praktická výuka v počítačových učebnách. Studium je akreditováno americkou akreditační organizací Accreditation Council of Business Schools and Programs (ACBSP).

Tým přednášejících z USA je doplněn nejen zkušenými lektory z Fakulty podnikatelské, kteří většinou vyrostli z praxe, sami program MBA absolvovali a mají již několikaleté zkušenosti z výuky v rámci těchto programů, ale i významnými manažery z praxe. Mnohdy individuelní přístup lektorů ke každému posluchači dává garance, že vložená investice do tohoto vzdělání se vrátí nejenom ve zvýšení hodnoty absolventa na českém a světovém pracovním trhu.

Absolventi tohoto prestižního MBA studia získali aktuální vědomosti a dovedností zejména z oblasti managementu, marketingu, podnikových financí, konkurenceschopnosti a řešení krizových situací. Studijní program je koncipován tak, aby vytvářel předpoklady nejen pro výměnu podnikových a firemních zkušeností a jejich konfrontaci, ale i navázání obchodních, kooperačních a osobních vztahů.

Výbornou nabídkou a doplňkem celého studia je možnost absolvovat vybraný modul přímo na University of St. Francis v Joliet, Illinois, kdy mají posluchači zároveň výbornou příležitost vydat se do Chicaga, které leží jen hodinu cesty autem od dané univerzity. Dále pobyt nabízí možnost zažít baseballový zápas na místním stadionu, ochutnat pravou chicagskou pizzu, vydat se do národního parku Starved Rock atd.

Dovolte mi Vás ujistit, že Vaše rozhodnutí absolvovat na naší Fakultě podnikatelské VUT v Brně manažerské vzdělávání formou US - MBA studií, nás nejenom těší, ale i zavazuje. Jsme připraveni Vám ve Vašem vzdělávání pomoci a věřím, že toto mezinárodně akreditované studium, které organizujeme ve spolupráci s University of St. Francis bude výrazným milníkem ve Vašem celoživotním procesu manažerského vzdělávání.

Doc. Ing. Vojtěch Bartoš, Ph.D. Doc. Ing. Vojtěch Bartoš, Ph.D.
děkan

Fakulta podnikatelská, VUT v BrněChcete vědět více o studiu?Kontakty

Fotografie - Ing. Klára Jarchovská
Ing. Klára Jarchovská
Koordinátorka US-MBA studia
Tadeáš Hrabal
Asistent

Máte jakýkoliv dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám ho rádi zodpovíme.

Zadáním e-mailové adresy beru na vědomí, že dochází ke sbírání a zpracování osobních údajů. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete ZDE
Logo Vysoké učení technické v Brně
Vysoké učení technické v Brně
Fakulta podnikatelská
Kolejní 2906/4
Brno
612 00
Česká republika
http://www.fbm.vutbr.cz
Logo University of St. Francis
University of St. Francis
Office of the President
500 Wilcox Street
Joliet, Illinois 60435
USA
tel.: 00 800 735 7500
http://www.stfrancis.edu