slideShowPic1
slideShowPic2

Studium US - MBA v Brně

ve spolupráci s University of St. Francis – Joliet USA

Nastartujte svůj profesní růst
a získejte originální diplom z univerzity v USA.
Zobrazit průvodce studiem Zde naleznete veškeré informace spojené se studiem

Nejbližší termín zahájení 6. 9. 2019


Přihlášky ke studiu MBA přijímáme průběžně do počtu 18 posluchačů. Pro zájemce - padesátihodinový kurz Business English od 10. 1. 2019

Business English - souhrnné informace PDF
Jen titul MBA nebo kvalitní know-how? Co takhle obojí?
Kvalitně strávený čas - ilustrační obrázek

1. Kvalitně strávený čas

Nabízíme trochu jiné studium, než na které jste v Česku běžně zvyklí - důležitý je pro nás kvalitně strávený čas. Délka trvání je pouze 3 semestry, nikoliv 4 - jak jsme běžně zvyklí. Žádné nudné a zdlouhavé přednášky, žádné zbytečné závěrečné práce a příklady na neexistujících firmách, ale naopak kvalitní informace, které využijete již během studia.

Vše, co se během modulů naučíte, je okamžitě uplatnitelné v praxi. Tedy především ve vaší společnosti, protože ta s vámi půjde celým studiem a vy budete mít možnost ji postupně vylepšovat a zpracovávat si nové pohledy v jejím celém profesním průřezu.

Jste někdo již na začátku cesty - ilustrační obrázek

2. Jste někdo již na začátku cesty

Pro nás nejste pouze číslo ve statistikách. Lektoři a vyučující ví, kdo jste a co děláte, již v momentu než kdy vejdete poprvé do dveří přednáškové místnosti. Lektoři z USA s vámi komunikují a pracují již měsíc před svým příjezdem. To vše proto, aby vám poskytli to nejlepší vzdělání. Díky tomu získáte skvělý tým lidí, který vás bude studiem provázet. Vše je interaktivní a především akční - nudit se opravdu nebudete.

Jakou bude mít váš titul MBA hodnotu - ilustrační obrázek

3. Jakou bude mít váš titul MBA hodnotu?

Globální. Titul MBA dnes v ČR nabízí spousta organizací, ale titul MBA od většiny z nich vám vystačí jen na území ČR. S námi získáte celosvětově uznávaný titul MBA, zaštítěný prestižní americkou Univerzitou sv. Františka z USA. Nezískáváte tedy „certifikát“ z českého kurzu, ale diplom z prestižní akreditované americké univerzity.

Zobrazit informace o akreditaci

University of St. Francis a program MBA je akreditován NCA-HLC North Central Association – Higher Learning Commission on Accreditation and School Improvement a také ACBSP - the Acredited Association of Collegiate Business Schools and Programs, což ji opravňuje nabízet a udělovat hodnost Master of Business Administration (MBA). Dohled a záštitu nad programem provádí University of ST. Francis v souladu s akreditačními podmínkami a zásadami zahraniční spolupráce v rámci vzdělávacích programů pro občany nepocházející z USA.

ascbsp
A k dispozici je toho ještě mnohem více...
Studium na VUT v Brně - ikona
MBA studium na prestižní české univerzitě VUT v Brně, která byla založena 19. září 1899 rakouským císařem a uherským králem Františkem Josefem I.
Vyučující a lektoři - ikona
Lektory jsou nejen profesoři s rozsáhlou praxí z USA a ČR, ale i špičkoví manažeři z významných tuzemských i zahraničních korporací.
Získání kontaktů - ikona
Získání širokého spektra kontaktů s top manažery, a to nejen z vlastního studijního kolektivu, ale i z předcházejících cohort, z týmu amerických posluchačů MBA studií při krátkodobých studijních pobytech v zahraničí a nakonec i realizovaných odborných seminářů organizovaných pro absolventy těchto studií.
Studijní zázemí - ikona
Rozsáhlé studijní zázemí – plně technicky vybavené studijní prostory s připojením na WI-FI síť, možnost práce s databázemi na Blackboardu CZ a US, možnost vstupu do informačních systémů na americké univerzitě, studijní materiály z ČR a USA, knihovna, stravování, ubytování, atp.
Zlepšení v jazyce - ikona
Přesto, že se předpokládá znalost anglického jazyka na úrovni B2, je výraznou přidanou hodnotou jeho samotné zdokonalení. Je to dáno aktivní komunikací a zpracováváním veškerých assignmentů v průběhu výuky americkými lektory – 5 modulů z 12 je v angličtině.
Krátkodobé studijní pobyty - ikona
V rámci tohoto studia je také možnost účasti na krátkodobých studijních pobytech nejen na univerzitách, ale i firmách v zahraničí – Chicago, Čína, Kostarika, atp. Tyto pobyty bývají realizovány společně s posluchači MBA studia organizovaného na univerzitě sv. Františka v Chicagu. Tyto pobyty bývají nejen odborně velmi přínosné, ale i atraktivní.


Co o nás říkají naši absolventi?
Ing. et Ing. Petr Jarchovský, MBA  - fotografie
Ing. et Ing. Petr Jarchovský, MBA
Key Account Manager ve společnosti ČKD Blansko Holding, a.s.
“Po absolvování této náročné výuky jsem nabyl přesvědčení, že moje rozhodnutí bylo správné. Pojmy, které jsem do té doby neuměl ani vyslovit, byly najednou samozřejmostí a velmi rychle jsem je dovedl uplatňovat v mém zaměstnání. Na základě mých zkušeností mohu všem zájemcům o kvalitní MBA studium doporučit Fakultu podnikatelskou VUT v Brně. Vaše investice nebude zbytečná.”
Ing. Marek Smolka, MBA - fotografie
Ing. Marek Smolka, MBA
Generální ředitel a místopředseda představenstva DT – Výhybkárna a strojírna, a.s., Prostějov

“Často jsem si kladl otázku, jak se co nejlépe připravit na situace, se kterými se setkávají vrcholoví manažeři. Kde berou oporu a jistotu pro svá rozhodnutí, kde se dá naučit „něco“, co vám pomůže orientovat se a myslet v širších souvislostech, s přesahem, celostně, říkat tomu můžeme jakkoliv.”

Ing. Dominik Pavlů, M.Sc. - fotografie
Ing. Dominik Pavlů, M.Sc.
CEO, EuroArmatury, s.r.o.

“Cesta ke studiu MBA u mě začala již před více než dekádou, kdy jsem měl tehdy ještě jako student gymnázia možnost díky velkorysosti ředitele studia, docenta Mikulce, navštívit několik přednášek MBA studia. Úroveň výuky a zajímavost obsahu přednášek na mě udělaly takový dojem, že jsem o několik let později neváhal začít s MBA jako řádný student...”Chcete vědět více o studiu?Fakulta podnikatelská

Aktuálně: Slavnostní imatrikulace

2. 11. 2018 | Autor: Hlavní Administrátor

V pátek 8. 2. 2019 bude zahájen nejen první semestr již 8. běhu US-MBA studia slavnostní imatrikulací v 11 hodin, v aule rektorátu VUT v Brně, ale zároveň proběhne i promoce posluchačů 6. Cohorty. Imatrikulace i promoce se účastní vedení univerzit z USA i VUT v Brně. Zahájení výuky v 8. Cohortě proběhne v ten samý den odpoledne po společném slavnostním obědě.

Do studia je možno přijmout maximálně 18 posluchačů.
Přijímání přihlášek bylo již zahájeno.

Těšíme se na nové zájemce o naše US-MBA studium.

Kontakty

Fotografie - Ing. Klára Bartošová
Ing. Klára Bartošová
Koordinátorka US-MBA studia
Fotografie - Mgr. Kateřina Havelková
Mgr. Kateřina Havelková
Asistentka

Máte jakýkoliv dotaz?

Neváhejte nás kontaktovat a my Vám ho rádi zodpovíme.Logo Vysoké učení technické v Brně
Vysoké učení technické v Brně
Fakulta podnikatelská
Kolejní 2906/4
Brno
612 00
Česká republika
http://www.fbm.vutbr.cz
Logo University of St. Francis
University of St. Francis
Office of the President
500 Wilcox Street
Joliet, Illinois 60435
USA
tel.: 00 800 735 7500
http://www.stfrancis.eduNaši partneři